Úvodní stránka | Sortiment | Desky pod umyvadlo

Desky pod umyvadlo

Umyvadlo umístěné na desce je dnes velkým trendem. Kromě zajímavého vzhledu získáte i odkládací prostor. V naší nabídce najdete velký výběr umyvadel na desku, a to jak z keramiky, litého mramoru a nebo velmi efektní skleněná umyvadla. Nabízíme právě i desky pod tato umyvadla.

V této kategorii můžete vybírat z různých barev, rozměrů a provedení desek pod umyvadlo. Výhodou je také jejich snadná montáž. Desky jsou obvykle položené na nosných konzolích.

Desky nabízené v našem internetovém obchodě jsou vyrobeny z tropického dubu. Toto dřevo je vhodné pro místnosti s vyšší vlhkostí, jako je právě koupelna.

Tropický dub je odolná exotická dřevina vyskytující se v Jižní, Jihovýchodní a Východní Asii. Jedná se o přírodní materiál, který pro zachování kvality vyžaduje minimální péči. Je to velmi těžké a tvrdé dřevo a příjemně hladké na dotek - je třikrát tvrdší než evropské dřevo (buk, dub, modřín). Obsahuje kyselinu tříslovou "tanin" podobně jako je tomu u dubu. Díky této látce vykazuje dřevo vysokou odolnost proti plísním a hnilobám. Dřevo je navíc povrchově upraveno, což dále zabraňuje nepříznivým účinkům vlivu vody a vlhkosti v koupelnách.
© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek